Çekiliş ile Takipçi Nasıl Oluyor?

Çekiliş ile takipçi satın aldığınız da bizim özel olarak düzenlediğimiz çekilişlere katılan kişiler eğer ödülü almaya hak kazanmak istiyorlarsa sizi takip etmek zorunda. Sizi takip eden kişiler arasından sadece 1 kişiye ödül verilir. Bu kişiler asla sizden bir şey talep etmez veya sormazlar.

Bu sayede %100 gerçek ve organik takipçiler elde edebilirsiniz. Eğer gerçek ve Türk aktif kişiler tarafından takip edilmek istiyorsanız en iyi yolu çekiliş ile takipçi satın almaktır.

Çekiliş ile takipçi almanın faydaları

Çekiliş ile satın alınan takipçiler için en büyük avantaj kullanıcıların sizi kendi istekleriyle takip etmesidir. Diğer takipçi siparişlerinde ise kullanıcılar gerçek kişiler olsalar bile sizi takip ettiklerini sonradan görürler.

Kendi istekleriyle takip eden kullanıcılar profili bildikleri için en azından çok hızlı bir şekilde takipten çıkmazlar. Profile kendi istekleriyle girerler ve profilinizi incelerler. Profilinizin etkileşim oranı arttığı için doğal olarak daha fazla beğeni ve takipçi akışı kazanırsınız. Tabi bu profile göre değişiklik gösterebilir.

Hesabınızın bu şekilde ziyaretçi almasının pek çok faydası bulunmaktadır. Fakat bunların arasında en önemlisi gizli ban yani hesabınızın keşfete çıkmama sorununu düzeltebilirsiniz. Bir hesabın keşfete çıkmamasının bir çok sebebi olabilir ama en büyük ilacı profile gelen ziyaretçilerdir. Bu nedenle eğer keşfete çıkmıyorsanız hem Instagram sponsorlu reklam hem de çekiliş ile takipçi satın alarak bu sorunu hemen düzeltebilirsiniz.

İnstagram Çekiliş Türk Takipçi

Tamamen gerçek çekilişler düzenlenmektedir. Kitle kalitelidir.
 Hesabınız gizli olmamalı! Gizli hesaplara gönderim yapılamaz.
+18, yasa dışı, bahis, kumar ve cinsel içerikli siparişler iptal edilecektir.
Siparişi girdikten sonra kullanıcı adı değiştirilmesi, çekiliş sayfasının engellenmesi, hesabın gizliye alınması gibi durumlarda iade yapılmaz.