Canlı Yayın izlenme nasıl çalışır ?

Canlı yayınınız için ne kadar katılımcı istediğinize karar verip paketinizi satın alın

Kulancı adınızı girmeniz yeterli.

İnstagram Hesabınız Gizli Olmamlı ve Herkeze Acık Olmalıdır.

Gönderdiğimiz izleyiciler beğeni atıyorlar ve yorumla birlikte.

 

Instagram Canlı Yayını Nedir?

 Instagram özellikleri arasına eklenen bir yeni uygulama Canlı Yayın yapma eklentisidir. İnstagram hesabınızdan açdınız yayını sizi takip eden kişiler geliyor ve izliyor size yorum ve beğeni atıyorlar ve istediniz kişi canlı yayınıza alıp beraber canlı yayın yapabiliyorsunuz ve böylece takipcilerinizle anlık olarak iletşim kurabiliyorsunuz Instagram Canlı Yayınında dilerseniz takipçilerinizle konuşabilir ve onlardan gelen yorumları okuyabilir; dilerseniz eğlenceli bir anınızı paylaşabilirsiniz

 

instagram canlı yayın izlenme satın al

Dünyanın en çok kulancızı olan instagramda canlı yayın açdınız ve izlenmeniz az olduğu için canlı yayın izlenme satın almak istediniz güvenli ve kaliteli instagram canlı yayın izlenme satın almak için Keninetakipci.com seçebilirsin instagram canlı yayın izlenme satın almak için güvenlir ödeme paytr kulanıyoruz.

Keninetakipci ınstagram canlı yayın satın al hizmeti ile size bu farkındalığı sağlamak amacıyla yapılmıştır. Güvenli bir şekilde dilediğiniz zaman ınstagram canlı yayın satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli hizmet araıyorsanız doğru adrestesiniz.