İnstagram İşletme paketleri ile uzun zamandan beri istediğiniz ve hayalini kurduğunuz İşletme olma fırsatı elinize geçiyor. İnternet üzerinden tanınan ve takip edilen birisi olmak nerede ise hepimizin hayalidir. Bunu yapmak için öncelikle bir hesap açılmalı ve kaliteli paylaşımlar yapılmalıdır. Daha sonrasında bizi fark eden kullanıcıların bizi beğenmesi ve takip etmesi beklenir. Bu son derece uzun ve zor bir yöntemdir. Bunun yerine İşletme paketi alarak bekleme süreci aşılmış olacaktır.

İşletme Paketi Bana Ne sağlıyor?

İnstagram İşletme paketleri sizlere ihtiyacınız olan beğeni ve takipçi kazandırmaya yaramaktadır. Bir anda gönderilerinizde binlerce beğeninin olduğunu gören diğer kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış olursunuz. Böylece satın alma dışında birçok kullanıcı sizi takip etmeye ve beğenmeye başlar. Böylece kısa bir süre içerisinde istediğiniz İşletme bir hesap sizin olmaktadır. Sosyal medya hesaplarının çalışma ilkesine göre fazla beğenilen paylaşımlar diğer takipçilere de gösterilmektedir. Bu sebeple bir anlamda büyük bir kitleye reklamınız yapılmış olur.

İnstagram'Da İşletme Olmak için Uygun Paket Seçenekleri

İnstagram İşletme paketleri sizlere uygun bir şekilde hazırlanmıştır. İstediğiniz paket içeriğini tercih ederek satın alım yapabilirsiniz. İstediğiniz paket içerikleri paylaşımınıza 10 dk gibi kısa bir süre içerisinde tanımlanmaktadır. Bu süre zarfında bir aksilik bulunması durumunda canlı destek hizmetlerimiz sizlere hizmet vermek için sürekli olarak aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

İşletme Paketi Alırken Hangi Bilgileri Vereceğim?

Hizmetin verilmesi esnasında sizlerden kişisel bilgileriniz veya şifreleriniz asla talep edilmemektedir. İstediğiniz hesap bilgilerinin verilmesi ile birlikte kısa bir süre içerisinde hesabınıza tanımlama yapılacaktır.

  • Kredi Kartı veya Eft ödeme güvenilir mi?

Yapacağınız ödemeler güvenli bir şekilde tahsil edilmektedir. Ayrıca yapacağınız tüm işlemlere sizlere fatura sunulmaktadır. İşlemlerin tamamı resmi bir şekilde yapılmakta ve vergilendirilmektedir.

  • Ne kadar bir sürede tanımlama yapılıyor?

Ortalama olarak 10 dk gibi bir zaman içerisinde tanımlama yapılmaktadır. Uzun sürmesi durumunda canlı destek ile görüşünüz.

  • Bu hizmeti diğer paketler ile birleştirebilir miyim?

İstediğiniz tüm hizmetlerimizi istediğiniz diğer bir paket ile birleştirebilirsiniz. Her hangi bir sorun olmayacaktır.

  • Bu paket neden gerekli?

Paket sizin hesabınızın diğer üyeler tarafından fark edilmesi için gereklidir. Böylece İşletme olma yolunda ilerlemiş olursunuz.